Комарів

Проект НовиниНаші публікації
24 січня 2018, 10:08
Оновлено розділ "Наші публікації".

Опубліковані результати експериментальних робіт
26 червня 2017, 09:50
Опубліковані результати експериментальних робіт Комарівської археологічної експедиції в 2015р.

Лекція "Перші склороби України"
10 лютого 2017, 13:07
25 лютого 2017 о 14-й годині в Національному музеї історії України відбудеться лекція О.Петраускаса "Перші склороби України (Комарів – унікальна археологічна пам’ятка Європи римського часу)".


Пошук по сайту

Засновники проекту

Науково-дослідний центр
«Рятівна археологічна служба»
Інституту археології Національної академії наук України

RAS

Науково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України створено у 1991 р. як самостійну юридичну особу, яка є структурним підрозділом Інституту археології Національної академії наук України – суб’єкта Закону України «Про охорону археологічної спадщини», перебуває у віданні та входить до складу відділення філософії, історії та права Національної академії наук України.

Основна мета діяльності є здійснення науково-дослідних, організаційних, координаційних та інноваційних заходів у сфері виявлення, вивчення, охорони, реставрації, консервації, реабілітації та музеєфікації об’єктів культурної спадщини України – пам’яток археології.

Відповідно до Законів України «Про охорону культурної спадщини», «Про охорону археологічної спадщини», «Про наукову і науково-технічну експертизу» та статутних положень Служба також проводить спеціалізовану експертну діяльність у сфері археології. Готує заключення, матеріали для погодження органами охорони культурної спадщини проектів землеустрою, будівництва, реконструкції (розширення) і капітального ремонту об’єктів цивільного та виробничого призначення.

На сьогодні структура Служби складається із головної організації із центром у Львові та Закарпатської (м. Ужгород) і Подільської (м. Вінниця) філій, які були створені у березні 2006 р.

За час діяльності установи проводено польові археологічні роботи (вишукування (розвідки), розкопки) на території п’ятнадцяти областей України. Було підготовлено матеріали для ТЕО інвестиційних проектів, котрі реалізовуватимуться на території двадцяти однієї області і на території Автономної Республіки Крим.

Основними замовниками археологічних робіт є структурні підрозділи НАК «Нафтогаз України», Державної служби автомобільних доріг України, ДП «НЕК «Укренерго», спеціалізовані проектні інститути, а також органи охорони культурної спадщини.

Для виконання археологічних досліджень залучаються фахівці з багатьох наукових і освітніх установ України та з-за кордону. За безпосередньої участі і за кошти «Рятівної археологічної служби» підготовлено та видано низку монографій і збірників наукових праць з археології, надано фінансову та організаційну допомогу у проведенні різноманітних наукових заходів – конференцій, виставок.

Директор Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України – Олег Осаульчук.

Адреса:

вул. В. Винниченка, 24,
Львів, 79008
Тел./факс (032) 260-33-11
Е-mail: ras91@ukr.net
www.ras.gov.ua

Створення сайту: веб-студія Сергія Камінського © 2012—2018 komariv.in.ua всі права захищені